2021. Oktber 26. Kedd, 09:27:39

Legjabb tag: vinneru

Amszterdam
Holland Királyság fõvárosa
Amszterdam a Holland Királyság fõ- de nem székvárosa, ugyanis a királynõ, a parlament, és a kormány székhelye Hága. Az Amstel torkolatánál, az IJ partján fekszik. 1813 óta Hollandia fõvárosa. Nevének jelentése: „gát az Amstelen”. Wikipédia

Idõjárás15 °C, szélirány: D, sebessége: 18 km/óra, páratartalom: 73%

Kedves Szülõk és Gyerekek!

Az alábbi levelet kaptuk a BBKözponttól a vasárnap elmaradt mûsor kapcsán, az iskola vezetése és tanárai nevében kérjük megértésüket:

"Tisztelt Nemes József Igazgató Úr, Mûvészeti Iskola Tanárai, Szülõk és Gyerekek!

A Martonvásári Napok fõ szervezõiként elnézést kérünk mindannyiuktól, hogy a tegnapi napon - a hirtelen érkezõ vészjelzés és vészforgatókönyv szerint - a Mûvészeti Iskola mûsorát, fellépését félbe kellett szakítani.

Tisztában vagyunk vele, hogy a sok-sok gyermek és szülõ mindent megtett azért, hogy az események folyamában legjobb fényében mutassa be iskolánkat, azokat az átadott értékeket, amelyeket többnyire évek hosszú során gyûjtenek be pedagógusainktól a legkisebbek és a szárnyaikat bontogató kamaszok.

Gyermekeink biztonsága mindennél fontosabb. Döntésünk meghozatalakor ezt tartottuk szem elõtt.

Bocsánatkérésünkkel egy idõben engedjék meg, hogy egy jó hírrel is szolgáljunk:

Martonvásár Város önkormányzatának nevében egy közös családi ünnepre, családi napra hívjuk meg mind a Mûvészeti Iskola diákjait, tegnap elmaradt produkciójukkal, mind a szülõket, akiknek odaadása és támogatása nélkül lehetetlen volna ilyen mûsorok kivitelezése, valamint az iskola tanárait is, akik a zene és mûvészetek szeretetét, tiszteletét és ápolását nevelik gyermekeinkbe.

A családi ünnepet november elejére tervezzük, egyeztetve a Mûvészeti Iskola vezetésével.

Remélve, hogy bocsánatkérésünk és meghívásunk pozitív fogadtatásban részesül,

üdvözlettel,

Pfiffer Zsuzsanna, igazgató (sk) és Kunos Tamás, projektvezetõ (s