2019. Augusztus 24. Szombat, 06:28:21

Legújabb tag: vinneru

Amszterdam
Holland Királyság fővárosa
Amszterdam a Holland Királyság fő- de nem székvárosa, ugyanis a királynő, a parlament, és a kormány székhelye Hága. Az Amstel torkolatánál, az IJ partján fekszik. 1813 óta Hollandia fővárosa. Nevének jelentése: „gát az Amstelen”. Wikipédia

Időjárás15 °C, szélirány: D, sebessége: 18 km/óra, páratartalom: 73%

Kedves Szülők és Gyerekek!

Az alábbi levelet kaptuk a BBKözponttól a vasárnap elmaradt műsor kapcsán, az iskola vezetése és tanárai nevében kérjük megértésüket:

"Tisztelt Nemes József Igazgató Úr, Művészeti Iskola Tanárai, Szülők és Gyerekek!

A Martonvásári Napok fő szervezőiként elnézést kérünk mindannyiuktól, hogy a tegnapi napon - a hirtelen érkező vészjelzés és vészforgatókönyv szerint - a Művészeti Iskola műsorát, fellépését félbe kellett szakítani.

Tisztában vagyunk vele, hogy a sok-sok gyermek és szülő mindent megtett azért, hogy az események folyamában legjobb fényében mutassa be iskolánkat, azokat az átadott értékeket, amelyeket többnyire évek hosszú során gyűjtenek be pedagógusainktól a legkisebbek és a szárnyaikat bontogató kamaszok.

Gyermekeink biztonsága mindennél fontosabb. Döntésünk meghozatalakor ezt tartottuk szem előtt.

Bocsánatkérésünkkel egy időben engedjék meg, hogy egy jó hírrel is szolgáljunk:

Martonvásár Város önkormányzatának nevében egy közös családi ünnepre, családi napra hívjuk meg mind a Művészeti Iskola diákjait, tegnap elmaradt produkciójukkal, mind a szülőket, akiknek odaadása és támogatása nélkül lehetetlen volna ilyen műsorok kivitelezése, valamint az iskola tanárait is, akik a zene és művészetek szeretetét, tiszteletét és ápolását nevelik gyermekeinkbe.

A családi ünnepet november elejére tervezzük, egyeztetve a Művészeti Iskola vezetésével.

Remélve, hogy bocsánatkérésünk és meghívásunk pozitív fogadtatásban részesül,

üdvözlettel,

Pfiffer Zsuzsanna, igazgató (sk) és Kunos Tamás, projektvezető (s